TANTRA A RELAXACE

Vítá vás THE FLOW, svět léčivého dotyku a duševní terapie, kde se pečující dotyk může stát vstupní branou do vašeho vnitřního světa, ve kterém znovu naleznete své staré dobré já.  

Budete se cítit jako znovuzrozeni nebo určitě omlazeni a to i dlouhé dny po masáži. Rádi vás na této krásné cestě zpět k sobě budeme provázet.  

Základ naší nabídky tvoří tyto TYPY MASÁŽÍ:

KLASIKA  - relaxační masáž pro bolavé tělo a uvolnění od stresu; způsob masáže: na lehátku, kombinované techniky - přizpůsobené individuálně Vašim potřebám, body-work, koučing; účinky masáže: antistres, relaxace, dobití energie, regenerace, životní směřování

Další info

Ceník

TANTRA - smyslného dotyku hlubší energetické pročištění pomocí , harmonizace, kontrola a rozproudění erotických energií, základy teorie tantry; způsob masáže: na matraci, komplexní body-work; účinky masáže: probuzení všech smyslů, otevření srdce, emoční odblokování, duchovní nasměrování.

Další info

Ceník  

 

O mně 

Masíruji profesionálně od roku 2012, ale jako hobby již od roku 2007. Mám vzdělání v oboru psychologie zdraví, od roku 2010 se věnuji józe, tantře a meditaci, za masírováním cestuji i do zahraničí (DánskoNorskoŘecko), abych rozšířila své zkušenosti i znalosti. Dlouhodobě spolupracuji i se spa hotelu King´s Court v Praze. 

Najdete mne na Praze 2, ve studiu nezávislých terapeutů Magnolia centrum. Je potřeba se předem objednat.

 

MASÁŽ PRAHA - TANTRICKÁ MASÁŽ - PRAHA CENTRUM - TANTRA - MASÁŽE - PROTI STRESU - ANTISTRES - RELAXACE - KLASICKÁ MASÁŽ - DETOXIKACE - TANTRA PRAHA - CELOSTNÍ TERAPIE - MASÁŽE MAGDALENA PRAHA - MAGDALENA MASSAGE ART